Tekst pochodzi ze strony kosmetyki-manuka.pl


Dostawa

Koszt i sposób dostawy:

PŁATNOŚĆ Z GÓRY:

Przelew na konto przed wysyłką - List polecony ekonomiczny 0-2kg: 0 zł

Przelew na konto przed wysyłką - Paczka pocztowa priorytetowa 2-100kg: 0 zł

 

________________________________________________________________

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE:

Przesyłka pobraniowa /Paczka 24 godziny: 18 zł

Obiór osobisty0zł

1. Dostawa zamówienia odbywa się za pomocą:

- Poczty Polskiej

- odbiór osobisty

2. Koszt przesyłki ponosi Nabywca, który jest informowany o całkowitym koszcie dostawy przed finalnym zatwierdzeniem danego zamówienia. Informacje o zamówieniu oraz koszcie dostawy zamówienia zostaną również wysłane do Nabywcy drogą e-mailową, po złożeniu zamówienia na adres podany w formularzu zamówienia lub przypisany do usługi konta w Sklepie.

3. Nabywca w miarę możliwości powinien sprawdzić stan przesyłki podczas odbioru w obecności pracownika Poczty Polskiej. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki Nabywca w miarę możliwości powinien zgłosić ten fakt dostawcy i sporządzić protokół reklamacyjny oraz poinformować o tym fakcie Sprzedawcę.

4. Koszt odesłania do Sklepu przesyłki reklamowanej, wymienianej lub zwracanej pokrywa Nabywca, jednak w przypadku zasadnej reklamacji, wymiany wadliwego lub zwrotu wadliwego towaru, Sprzedawca zwraca poniesione przez Nabywcę koszty przesyłki, po uzgodnieniu z nim szczegółów takiego zwrotu. W pozostałych przypadkach (tj. gdy reklamacja, wymiana lub, zwrot wadliwego towaru będą niezasadne) Sprzedawca nie zwraca kosztów przesyłki.

5. Koszt dostawy zagranicznej jest ustalany indywidualnie.